Skip to main content
  •  Birojs: +371 66 100 800
  • Tehniskais atbalsts: +371 66 100 802
  •  info@ossnet.lv
  •  Pr - Pk: 08:30 - 18:30

Mūsu stāsts

OSS Networks dibināts 2006.gada novembrī. Uzņēmums izveidots, apvienojot dibinātāju pieredzi  kontaktu centru ieviešanas projektos un zināšanas uzņēmējdarbības procesu optimizācijas jautājumos. 2010.gada septembrī, lai sekmētu uzņēmuma attīstību, tika piesaistītas papildus investīcijas, un uzņēmums ieguva jaunu nosaukumu – SIA OSS Networks. Realizētie risinājumi ieviesti uzņēmumos, kuri izvēlējušies paaugstināt savu klientu apkalpošanas kvalitāti. Sadarbība sekmējusi  uzņēmumu attīstību un palīdzējusi kļūt par vadošajiem uzņēmumiem nozarē.

OSS Networks pakalpojumus lieto vairāk kā 800 uzņēmumi Latvijā, 300 uzņēmumi Lietuvā, kā arī uzņēmumi Igaunijā, Polijā, Kazahstānā, Bulgārijā, Rumānijā, Gruzijā, Spānijā un Vācijā. OSS Networks komandu veido nozares profesionāļi, kuri rūpējas par risinājumu izstrādi un ieviešanu. Kientiem nodrošināts nepārtraukts atbalsts un tehniskā palīdzība. OSS Networks komanda ir pārliecināta, ka moderni un kvalitatīvi telekomunikāciju risinājumi ir viens no būtiskākajiem instrumentiem uzņēmējdarbības attīstībai un uzlabošanai.

Mission

Misija

Sekmēt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, piedāvājot mūsdienu prasībām un procesiem atbilstošus IT un telekomunikāciju risinājumus.

Vission

Vīzija

Izstrādājot unikālus telekomunikāciju risinājumus, kļūt par vadošo partneri sakaru operatoriem un nodrošināt balss sakaru risinājumus uzņēmumiem Eiropā.